سلامت همه آفاق در سلامت توست

شنبه - پنجشنبه / ساعت 9:00 - 21:00خیابان سپهسالار، خیابان طبیب اصفهانی، باغ ارم031-36303772-5

کارگاه آموزشی با موضوع “می‌خواهم در محیط کار شاد باشم”

28-1-1200x900.jpg

به گزارش روابط عمومی کلینیک تخصصی بازتوانی قلب ایران زمین، کارگاه آموزشی با موضوع شادی و پویایی در محیط کار با عنوان «می‌خواهم در محیط کار شاد باشم»، ویژه کارکنان این مجموعه شامل کادر اداری، درمانی و مدیریت در تاریخ ۲۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در محل کلینیک واقع در اصفهان، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان طبیب اصفهانی کوچه باغ ارم برگزار شد. در این کارگاه که با هدف افزایش نشاط و پویایی در محیط کار برگزار شد، به چرایی و اهمیت شاد بودن در محیط کار، نتایج آن و راه‌های افزایش نشاط در محیط کار پرداخته شد. همچنین مبحث «خلاقیت»، چیستی و چگونگی پرورش آن مورد بررسی قرار گرفت.
ایجاد رضایت شغلی بالاتر، افزایش کارایی و کارآمدی مجموعه، اتخاذ تصمیمات بهتر، بهبود فضای امید و نشاط در محیط کار، ارتقا سلامت جسمی و روحی، افزایش اعتماد به نفس، افزایش سطح انرژی، کاهش استرس و افزایش خلاقیت به عنوان برخی از نتایج وجود شادی در یک مجموعه کاری برشمرده شد. همچنین راهکارهای گوناگون افزایش شادی در محیط کار به طور کامل تشریح شد. در این کارگاه که به صورت تعاملی برگزار شد، حاضرین به بیان نظرات خود در رابطه با مفاهیم خوشبختی، معنادار بودن زندگی و شادی پرداختند و راهکارهای موجود برای شاد بودن در محیط کار را مورد بحث قرار دادند.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


logo-white-footer

کلینیک تخصصی بازتوانی قلب ایران زمین از سال ۱۳۸۹ و پس از صرف دو سال برای فراهم کردن زیرساخت‌های علمی و تجربی و تجهیزاتی بهینه به منظور ایجاد فضایی با حداکثر کیفیت در تجهیزات و خدمات در اصفهان، فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. این کلینیک توسط گروهی از پزشکان متخصص قلب و عروق، داخلی، فیزیکی توان‌بخشی، طب ورزشی، تغذیه و روانشناسی با هدف شناسایی، پیشگیری، درمان و پیگیری وضعیت بیماران طی فرآیند بازتوانی تاسیس گردید