سلامت همه آفاق در سلامت توست

شنبه - پنجشنبه / ساعت 9:00 - 21:00خیابان سپهسالار، خیابان طبیب اصفهانی، باغ ارم031-36303772-5

برگزاری نخستین کنگره تغذیه ورزشی ایران در شهر اصفهان

شهر گنبدهای فیروزه‌ای میزبان متخصصان و پژوهشگران حوزه تغذیه ورزشی

 


اولین کنگره تغذیه ورزشی ایران با امتیاز بازآموزی با حمایت فدراسیون پزشکی ورزشی، هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه اصفهان، سازمان نظام پزشکی و مرکز تحقیقات امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در تاریخ‌های ۲۶، ۲۷ و ۲۸ مهرماه سال ۱۳۹۶ در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش وب‌سایت کنگره، محور اصلی همایش تغذیه ورزشی و محورهای فرعی آن تغذیه ورزشی و سلامت، تغذیه در ورزش‌های قدرتی، استقامتی و تیمی، تغذیه در آسیب‌های ورزشی، ریکاوری و بازتوانی و تغذیه ورزشی در گروه‌های خاص است. ارائه آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی توسط پژوهشگران داخلی و خارجی توسط سخنرانان مدعو داخلی و خارجی انجام می‌شود. همچنین، پانل‌های پرسش و پاسخ و سمپوزیوم‌ها جهت ایجاد فضایی برای تبادل نظر و ارتقا سطح عملکرد پزشکان، کارشناسان تغذیه و تربیت بدنی برگزار می‌شود. معرفی جدیدترین ابزارها و تجهیزات ارزیابی وضعیت تغذیه ورزشکاران، معرفی و برگزاری کارگاه‌های عملی و کاربردی در زمینه تغذیه ورزشی در اردوهای ورزشی، ورزش‌های قدرتی، استقامتی و همچنین اهدا جوایز به پوسترهای برتر از دیگر برنامه‌های این کنگره است.

همچنین، هم‌زمان با برنامه‌های پژوهشی کنگره، نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای حوزه تعذیه ورزشی با حضور کلینیک‌های تخصصی و دیگر پیش‌گامان این حوزه برگزار می‌شود که حضور و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

مکان: اصفهان، مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی (مجموعه گسترش)

زمان: ۲۶ لغایت ۲۸ مهرماه ۱۳۹۶


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


logo-white-footer

کلینیک تخصصی بازتوانی قلب ایران زمین از سال ۱۳۸۹ و پس از صرف دو سال برای فراهم کردن زیرساخت‌های علمی و تجربی و تجهیزاتی بهینه به منظور ایجاد فضایی با حداکثر کیفیت در تجهیزات و خدمات در اصفهان، فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. این کلینیک توسط گروهی از پزشکان متخصص قلب و عروق، داخلی، فیزیکی توان‌بخشی، طب ورزشی، تغذیه و روانشناسی با هدف شناسایی، پیشگیری، درمان و پیگیری وضعیت بیماران طی فرآیند بازتوانی تاسیس گردید